Народний депутат вимагає усунути перешкоди в процесі оформлення житлових субсидій

Народний депутат України Ігор Артюшенко, разом з колегами, надіслав до Державної міграційної служби України депутатський запит з вимогою усунути перешкоду, яка заважає ряду громадян швидко оформити житлову субсидію.

«Нині проблема полягає у неврегульованості механізму отримання органами соцзахисту відомостей про склад зареєстрованих у житлі людей. Та саме ця інформація необхідна для оформлення субсидії. Єдиним відповідним органом, який може її надавати є Державна міграційна служба України, але разом з тим, представники служби видають дану інформацію лише за зверненням зацікавленої людини. А це унеможливлює оголошене оформлення субсидій на підставі лише заяви та декларації. І це викликає природне обурення та невдоволення людей», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також у запиті парламентаря йдеться про те, що розпорядженням Кабінету міністрів декларується створення Єдиного державного демографічного реєстру, який має розпочати функціонування до 2017 року, а це, в свою чергу, має вирішити дану проблему.

Але заради термінового усунення перепон в оформленні субсидії, народний депутат вимагає щонайшвидше налагодити роботу між територіальними підрозділами міграційної служби та органами соцзахисту в процесі надання інформації про зареєстрованих у житлі осіб.

12