Небайдужі мешканці Ленінського району Запоріжжя викрили нелегальний гральний заклад

Сьогодні небайдужі запоріжці за підтримки народного депутата України Ігоря Артюшенка викрили нелегальний гральний заклад з трьома автоматами на зупинці транспорту «Інститут «Діпроелектро» в Ленінському районі міста.

Окрім незаконного функціонування гральних автоматів в даному закладі відбувалась роздрібна торгівля алкогольними напоями. Дозвіл на даний вид діяльності працівники закладу надавати відмовились.

Як зазначив парламентар, він неодноразово звертався до правоохоронних органів Запоріжжя, наводячи факти незаконного функціонування ряду гральних закладів. Не дивлячись на численні звернення нардепа, гральний бізнес продовжує діяти в місті підпільно.

«Сьогоднішня акція, проведена в моєму виборчому окрузі, є попереджувальною. Якщо міліція та прокуратура не хочуть, або не можуть впоратись із ситуацією і забезпечити законність в Запоріжжі, то наведенням ладу у місті будуть займатись самі небайдужі мешканці», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також парламентар заявив, що найближчим часом повторно передасть список незаконно працюючих гральних закладів до силових органів, очікуючи адекватної реакції.
Народний обранець закликав мешканців міста, які володіють інформацією щодо функціонування незаконних гральних закладів, повідомляти про їх розташування на e-mail: [email protected]

DSC_0441
DSC_0470DSC_0490