Пам’ять про визначного запорізького поета Петра Ребра має бути увіковічена у топоніміці міста

Народний депутат України Ігор Артюшенко надіслав очільникам Запорізької міської ради та облдержадміністрації депутатське звернення з вимогою гідного вшанування пам’яті визначного запорізького поета Петра Ребра.

Народний обранець закликав місцеву владу увічнити ім’я запорізького митця в топоніміці міста та встановити пам’ятну дошку на будинку, в якому проживав Петро Ребро.

Парламентар зазначив, що з даною ініціативою до нього звернулись представники ЗОО ВУТ Просвіта імені Т.Г.Шевченка та ЗОО Національної спілки письменників України.

«В доробку письменника більше ста книг для дорослих і дітей з загальним накладом понад 5 мільйонів примірників. Більшість творів безпосередньо торкаються культури запорізького краю, нашої історії та традицій. Твори Петра Ребра перекладені на багато мов народів світу», – йдеться у зверненні народного депутата України.

Ігор Артюшенко звернув увагу на відсутність будь-яких програм по збереженню пам’яті та популяризації творчості видатного запорізького поета. Народний обранець закликав представників міської та обласної влади розпочати процес створення спеціальної програми з популяризації творчості Петра Ребра.