Парламентар добився ліквідації нелегальних гральних закладів у Ленінському районі Запоріжжя

Народний депутат України Ігор Артюшенко заявив про позитивні результати боротьби з нелегальним гральним бізнесом у власному окрузі. Парламентар констатував закриття ряду приміщень з гральними автоматами у Ленінському районі Запоріжжя.

«Такий висновок отримано в результаті перевірок адрес нелегальних гральних закладів в Ленінському районі міста силами Самооборона Майдану Запоріжжя.

Нагадаю, що позаминулого тижня я мав розмову з начальником ГУ МВС Віктором Ольховським, якому передав список з двадцяти точок незаконних гральних закладів у ввіреному мені виборчому окрузі. Адреси точок надавали самі мешканці Запоріжжя, яких дістав фактичний розквіт кримінального бізнесу «одноруких бандитів», що несе біду та зубожіння в українські сім’ї. Я пообіцяв людям – або правоохоронці займуться ділом і самі наведуть порядок згідно закону, або порядок доведеться навести самим мешканцям міста разом зі мною. Отже, рейд показав наступне – всі подані в списку точки в Ленінському районі наразі не працюють», – зазначив Ігор Артюшенко.

Народний депутат зазначив, що найближчим часом особисто перевірить ситуацію з виявленням та закриттям незаконного грального бізнесу в Заводському районі міста.

Парламентар також подякував начальнику ГУ УМВС в Запорізькій області Віктору Ольховському за продуктивну співпрацю та зазначив, що за його інформацією активна боротьба з гральними закладами наразі ведеться по всьому місту.

Також Ігор Артюшенко наголосив на тому, що шквал критики, перекручування фактів та відверта брехня з вуст представників псевдогромадських організацій, деяких правоохоронців та прокурорів показав, хто насправді «кришує» незаконну діяльність бандитів.

Народний обранець закликав запоріжців не припиняти громадського тиску і бути пильними, а у випадку повторного відкриття старих, або появи нових гральних закладів в будь-яких районах міста, одразу повідомляти про їх місце розташування на пошту [email protected] або в особисті повідомлення в соцмережі Facebook.