Парламентар організував зустріч із виборцями заради недопущення сепаратистського шабашу під будівлею Запорізької міськради

Сьогодні, 21 лютого, народний депутат України Ігор Артюшенко закликав проукраїнських активістів зібратись під стінами Запорізької міської ради, анонсувавши «зустріч із виборцями». Метою зібрання було недопущення проведення мітингу представників мелітопольського «антимайдану», які анонсували приїзд та проведення акції проти декомунізації.
Сотні патріотично налаштованих запоріжців зібрались під стінами міськради, не дозволивши антиукраїнським силам провести анонсований захід.
В проукраїнському мітингу взяли участь депутати Запорізької міської ради від фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олександр Константинов, В’ячеслав Зайцев та Андрій Согорін, а також активісти Самооборони Майдану Запоріжжя.
Приїжджих змусили повернутися до автобусів та поїхати геть.
Разом з тим, проукраїнські активісти довгий час лишались під стінами міської ради та розпочали патрулювання міста на предмет провокацій зі сторони «антимайданівців».
Наприкінці заходу, коли мелітопольські сепаратисти покинули межі міста, народний депутат подякував присутнім за те, що в черговий раз відстояли місто від антиукраїнської загрози.
«Акція є вдалою, адже сепаратистам не вдалось провести свій захід та дестабілізувати ситуацію в нашому місті. Запоріжці в черговий раз переконливо довели, що Запоріжжя – це Україна. А тим, хто хоче вклонятись кривавим символам тоталітаризму, я раджу їхати в країну, де тиранів досі шанують – у Росію!», – зазначив Ігор Артюшенко.

1 (1)32 (1)