Парламентар проінспектував роботу державних центрів позашкільної освіти

Народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Ігор Артюшенко і радник міністра освіти та науки Тарас Рондзистий відвідали державні центри позашкільної освіти, ознайомившись з їхньою діяльністю у напрямку патріотичного виховання та планом роботи на 2015 рік.

В рамках зустрічей з керівництвом позашкільних закладів, парламентар відвідав Український державний центр позашкільної освіти, Національний еколого-натуралістичний центр та Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Народний обранець ознайомився із заходами, запланованими для проведення в найближчий час, а також наголосив на необхідності оптимізації роботи центрів.

При прийнятті державного бюджету на 2015 рік, зважаючи на значний дефіцит коштів, було значно обмежено фінансування центрів позашкільної освіти. Разом з тим, Ігор Артюшенко та ряд народних депутатів, розуміючи важливість виховання молодого покоління, добились фінансування чотирьох закладів. Саме ці заклади і вирішив відвідати парламентар, маючи можливість особисто дати оцінку їхній роботі.

«Позашкільна освіта є необхідною умовою для нормального розвитку і виховання дитини, як всебічно розвиненого громадянина та патріота своєї держави. Особливо це важливо в нинішній час, коли держава-агресор загрожує територіальній цілісності України. На жаль попередні 25 років показали недосконалість і недієвість сфери патріотичного виховання молоді. Саме тому маємо проблеми на Сході України та сепаратистські настрої серед людей, які не ідентифікують себе як патріоти країни, в якій вони живуть. Вважаю, що ситуацію треба змінювати як на законодавчому рівні, так і на рівні указів відповідних міністерств», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також парламентар наголосив на тому, що висновки перевірки державних центрів позашкільної освіти будуть обговорені на засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання», а прийняті рішення та напрацьовані пропозиції, серед яких можлива оптимізація роботи центрів, будуть надіслані у профільні міністерства для вирішення по суті.

11183479_836212949778281_1619196036_n