Парламентар пропонує Володимиру Буряку опублікувати декларацію про доходи

Народний депутат України Ігор Артюшенко надіслав головному інженеру ВАТ «Запоріжсталь» Володимиру Буряку депутатське звернення щодо надання декларації для ознайомлення з нею мешканців Запоріжжя.

Парламентар наголошує на тому, що останнім часом з’явилась велика кількість замовних матеріалів у ЗМІ, зовнішньої реклами на білбордах та сітілайтах, а також проводяться численні благодійні акції, які подаються від імені Володимира Буряка. Це, в свою чергу, спричинило численні звернення і запитання запоріжців стосовно шляхів фінансування даної діяльності.

«Немає сумніву, що організовані благодійні акції  є необхідними і важливими для міста. Та разом з тим, після перемоги Революції Гідності, у громадян змінились відношення та вимоги до політиків. Запоріжці хочуть бачити чесних, відповідальних діячів, які є відкритими до людей і громадських активістів. Таким чином, одним з найважливіших питань, на думку громади, є питання щодо джерел фінансування політичної діяльності, їх прозорість та підзвітність», – йдеться у депутатському зверненні.

У документі Ігор Артюшенко пропонує Володимиру Буряку надати, а також оприлюднити у ЗМІ декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за встановленим зразком, аби запоріжці мали можливість ознайомитись з цими даними і отримати відповіді на свої запитання.

Буряк 1Буряк 2