Парламентар провів ряд робочих зустрічей з високопосадовцями у Словаччині

Народний депутат, заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Словацькою Республікою Ігор Артюшенко з робочим візитом відвідав Словаччину та провів ряд зустрічей з закордонними колегами.

В рамках поїздки парламентар провів ділові зустрічі із Генеральним консулом Словаччини в Україні Янкою Буріановою, головою словацько-української торгової палати Паволом Долги, з головою союзу русинів-українців Петром Соколом, депутатом словацького парламенту, головою групи дружби Україна-Словаччина Мікулашем Крайковичем та мером міста Кромпахи – Іветою Рушіновою.

Зі словацькими посадовцями були обговорені можливості тісної співпраці двох країн.

Зокрема з Паволом Долги народний депутат України підняв тему словацьких інвестицій.

«Словацький бізнес дуже постраждав в Україні під час правління бандитського режиму Януковича, що викликає природній острах у словаків і нині. Також закордонні представники бачать такі перепони інвестуванню бізнесу в Україні, як нестабільна ситуація та корупція. Тож ми маємо посилено працювати над подоланням цих факторів. Нині маємо застарілі технології, ні для кого не є секретом, що наші технології – це середина минулого століття і лише залучивши необхідні інвестиції ми зможемо модернізувати вітчизняне виробництво», – зазначив Ігор Артюшенко.

З мером Кромпах Іветою Рушіновою парламентар обговорив особливості місцевого самоврядування у Словаччині, зокрема мова йшла про позитивний досвід проведення тендерів через систему прозорих та відкритих електронних торгів.

Також в результаті робочого візиту Ігор Артюшенко домовився про доставку до Запоріжжя гуманітарного вантажу для забезпечення сімей вояків АТО та вимушених переселенців з Донбасу. Словаки не залишились байдужими до потреб українців, та реагуючи на заклик парламентаря зібрали необхідні речі, які вже незабаром будуть доставлені в Запоріжжя.


20150722_10465320150721_175526
20150721_175356