Парламентар привітав вихованців центру дитячої творчості та їх батьків зі святом весни

Народний депутат України, голова Запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відвідав центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського (Ленінського) району щоб привітати дітей та їх батьків напередодні свята весни і вручити необхідне для роботи центру обладнання.

«Хочеться побажати прекрасній половині людства весняного тепла, щастя і кохання. Нехай у непростий для нашої країни час кожен весняний день даруватиме вам маленькі радощі, а ми будемо цьому сприяти. Адже всі подвиги, які ми робимо в житті – це все заради наших дочок, жінок та матерів», – зазначив у виступі Ігор Артюшенко.

Вихованці центру, в свою чергу, подарували всім присутнім незабутню святкову виставу та продемонстрували талановиті виступи.

Під час концерту серед маленьких глядачів та їх батьків за допомогою лотерейного розіграшу обрали трьох переможців, яких нагородили солодкими подарунками від Дніпровської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Наприкінці заходу парламентар передав установі багатофункціональний копіювально-друкарський пристрій, якого потребували вихованці центру.