Парламентар привітав запорізьких ветеранів із Днем перемоги

Народний депутат України Ігор Артюшенко привітав ветеранів Заводського та Ленінського районів Запоріжжя із 70-річчам з Дня перемоги над нацизмом у Європі.

7 травня парламентар взяв участь в урочистому мітингу Заводського району, присвяченому Дню перемоги та з щирою вдячністю звернувся до присутніх ветеранів.

«Наш священний обов’язок – пам’ятати полеглих та піклуватися про живих! Ми в боргу перед ветеранами Другої світової війни, які принесли мир на нашу землю і зараз своїм прикладом надихають сьогоднішнє покоління захисників України. Велика шана тим, хто звільнив світ від нацизму 70 років тому і ми ніколи не забудемо про цей подвиг», – зазначив Ігор Артюшенко на урочистому заході.

Також, у наступні дні, народний обранець разом із депутатом Запорізької міської ради Олександрою Шадріною завітали до ветеранів, які живуть в Ленінському районі Запоріжжя, щоб особисто висловити повагу захисникам української землі від нацизму.

Ігор Артюшенко наголосив на тому, що наразі необхідно відходити від помпезних і дороговартісних святкувань, натомість допомагаючи кожному окремому ветерану вирішувати щоденні проблеми.

DSC_0253DSC_0268888