Парламентар разом з керівництвом Мелітопольського району інспектував обороноздатність стратегічних блокпостів

Народний депутат України Ігор Артюшенко, разом з керівником Самооборони Майдану Запоріжжя Дмитром Харьковим, секретарем Мелітопольської міськради, виконуючим обов’язки міського голови Сергієм Мінько та новопризначеним головою Мелітопольського району Олександром Мангулом, провели огляд фільтраційних блокпостів, розташованих на в’їздах до Мелітополя.

Народний обранець особисто оцінив ступінь надійності та функціонування блокпостів, оглянувши місця їх розташування та поспілкувавшись з особовим складом, який несе службу на них.

Парламентар також оцінив суспільно-політичну ситуацію в Мелітополі та районі, що є особливо актуальним, напередодні святкування 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Європі. Ігор Артюшенко ознайомився з усіма наявними суспільно-політичними силами в регіоні та разом з силовиками змоделював можливу поведінку даних сил під час масових заходів, дізнавшись, які запобіжні заходи готові задіяти компетентні органи, з метою недопущення провокацій та безладів.

Окрім того, депутат Верховної Ради приділив увагу і питанням комунальної сфери. Головною проблемою міста та району сьогодні є дефіцит коштів на ремонт доріг, які знаходяться в незадовільному стані. Парламентар звернув увагу на активність міської влади, яка робить все можливе,  для ефективного освоєння виділених з міського бюджету коштів на ремонт доріг, а також для проведення цих робіт якісно і в найкоротші терміни.

За результатами зустрічі, Ігор Артюшенко пообіцяв і в подальшому звертати увагу керівництва Запорізької облдержадміністрації та центральної влади на проблеми Мелітопольщини.