Парламентар взяв участь у ряді заходів до Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України

Народний депутат України, голова Запорізької міської організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко взяв участь у вшануванні запорізьких вояків, загиблих при захисті територіальної цілісності України.

Під час мітингу біля Алеї захисників Вітчизни парламентар, а також представники місцевої влади, активісти та військові вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного постаменту.

«Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо День Незалежності України у грізний час протистояння з державою-агресором, яка віроломно і підступно вирішила порушити мир на нашій землі. В цей непростий час, покладаючи всі сили на зміцнення обороноздатності і протистояння ворогові, проводимо і ті перетворення, без яких наша держава не може стати справді сучасною. Останні роки стали роками випробування для України і для кожного з нас, але спільними зусиллями, подолавши всі ці випробування, ми збудуємо ту державу, за яку вже так багато віддали», – зазначив Ігор Артюшенко.

Окрім цього, народний депутат взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному районі Запоріжжя. Вшанування великого Кобзаря, будівничого української нації, було також приурочене до 24-ї річниці Дня Незалежності.

Разом з тим, Ігор Артюшенко взяв участь у відкритті виставки «АТО: війна за незалежність», яке відбулось у стінах Запорізького обласного краєзнавчого музею.

Основну частину виставки склали особисті речі та елементи озброєння учасників АТО із запорізьких військових частин.

Парламентар наголосив на тому, що дана виставка має стати постійним і невід’ємним елементом запорізького музею, адже подвиг сучасних українських Героїв має навічно залишитись у пам’яті нащадків.

DSC_0413DSC_0471DSC_0586