Парламентар закликав очільника МВС якнайшвидше впровадити у Запоріжжі підрозділи нової патрульної поліції

Народний депутат України Ігор Артюшенко направив Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову депутатське звернення щодо створення підрозділів патрульної поліції в Запоріжжі.

В документі йдеться про те, що наразі підготовка до впровадження національної поліції триває у восьми містах України. Разом з тим, парламентар наголошує на причинах, згідно яких Запоріжжя необхідно включити до даного списку міст, в яких підрозділи національної поліції мають бути створені у найкоротші строки.

«На даний час Запорізька область залишається єдиною з граничних до зони проведення АТО областей, в якій ще не розпочато впровадження національної поліції, при цьому, за час проведення антитерористичної операції на Сході України, рівень злочинності значно збільшився. За даними Генпрокуратури у 2014 році рівень злочинності серед неповнолітніх виріс більш ніж на 50 відсотків. На жаль така ситуація склалась через незадовільний стан роботи існуючої правоохоронної системи і втрату довіри та авторитету серед населення», – зазначає Ігор Артюшенко.

Також народний депутат звертає увагу очільника силовиків на те, що авторитет запорізької міліції значно знизився в очах мешканців міста після кривавого розгону ЄвроМайдану, який мав місце 26 січня 2014 року.

Разом з тим, за словами Ігоря Артюшенка, значна частина силовиків стала деморалізованою в очікуванні люстрації та реформ.

В з’вязку із зазначеними фактами парламентар закликає Міністра внутрішніх справ України якнайшвидше приступити до створення в Запоріжжі підрозділів патрульної поліції за допомогою залучення нових, професійних кадрів, що беззаперечно поверне довіру до силових органів серед населення міста і знизить рівень злочинності.

2 (2)2 (1)