Парламентарі з міжфракційного об’єднання Самооборона Майдану передали Генпрокурору перелік злочинів нардепів екс-регіоналів

Представники міжфракційного депутатського об’єднання Самооборона Майдану зібрали та передали до Генпрокуратури факти злочинів нардепів екс-регіоналів Володимира Бойка, Ігоря Єремеєва, Ярослава Москаленка та Олександра Онищенка.

Серед перелічених у заяві злочинів – присвоєння державного газу в особливо великих розмірах, махінації у сфері видобутку та закупівлі нафтопродуктів та інше.

«Ми бачимо як люди, які вірно служили режиму Януковича та активно розкрадали державні кошти знову намагаються заховатись за депутатською недоторканістю. Ми вимагаємо від Генпрокурора рішучих дій в розслідувані викладених нами фактів. Ті, хто спустошив бюджет і призвів до збідніння мільйонів українців, мають відповісти за свої злочини», – заявив Ігор Артюшенко.

Також народні обранці від міжфракційного об’єднання Самооборона Майдану вручили представникам Опозиційного блоку копії своєї заяви до Генпрокуратури та символічно подарували «в дорогу до в’язниці» «Московські» сухарі.