Після звернення Ігоря Артюшенка питанням невиплати зарплати на запорізькому заводі займуться в Міністерстві юстиції

Йдеться про ситуації на КО «Запорізький завод високовольтної апаратури».

450 співробітників заводу півтора року не отримують зарплату, на сьогоднішній день борг підприємства перед ними перевищує 10 мільйонів гривень.

Працівники заводу написали колективне звернення на ім’я народного депутата, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка з проханням посприяти у вирішенні ситуації.

Парламентарій направив депутатське звернення Міністру юстиції України Павлові Петренку з проханням провести перевірку і розглянути можливість в сприянні виконання примусового виконання рішень судів про стягнення боргу з підприємства.

У Міністерстві відповіли, що Департамент державної виконавчої служби Мін’юсту проведе відповідну перевірку.

–  450 запоріжців, понад 10 мільйонів заборгованості, та повний ігнор судових рішень – в наявності кричущий факт свавілля з боку керівництва заводу. А між тим серед співробітників – родини з маленькими дітьми, пенсіонери і бійці АТО.

Сподіваюсь на професійну реакцію Міністерства. Про подальший хід звернення інформуватиму, щойно з’являться нові подробиці, – прокоментував парламентар ситуацію на своїй сторінці в Фейсбук.

Раніше ошукані заводчани вже шукали справедливості в різних інстанціях. У зверненні нардепу вони вказали, що районними судами Запоріжжя було прийнято рішення на їхню користь, проте керівництво заводу ігнорує зобов’язання і не виплачує борг із зарплати.

Така ж ситуація і з рішенням виконавчої служби. За словами співробітників, не дивлячись на офіційний арешт майна, керівництво підприємства поступово вивозить техніку та обладнання з цехів. На даний момент робота заводу призупинена.

photo_2017-11-27_17-30-57