Президент України подякував запоріжцям за протистояння сепаратизму та збереження миру в регіоні

Сьогодні, 21 лютого, Петро Порошенко відвідав Запоріжжя з робочим візитом.

У своєму виступі перед місцевими представниками влади та громадою, Гарант представив нового голову Запорізької облдержадміністрації Валентина Резніченка та подякував запоріжцям за єдність духу і недопущення поширення сепаратизму в регіоні.

«Всім відомі кадри, на яких запорізька громада не дала можливість провести проросійський марш у вашому місті. Вся країна дивилась тоді на Запоріжжя і вся країна раділа та аплодувала мудрості і сміливості запоріжців. Чому це так важливо? Бо Запоріжжя є символом України. Острів Хортиця міститься в серці кожного українця як символ України», – зазначив Петро Порошенко.

Окрім того, Президент звернув увагу на вагомість успішної кадрової політики в регіоні.

Відповідаючи на питання журналістів, Гарант також прокоментував ситуацію навколо заяви запорізького мера, щодо проведення відпустки у зоні АТО.

«Якби ви спитали мене, як я ставлюсь до того, що чоловік бере у руки зброю і їде захищати Україну, я б сказав, що відношусь до цього позитивно. Коли ми маємо підозри, що це є вистава, то звичайно я ставлюсь до цього негативно», – заявив Президент.

Народний депутат України Ігор Артюшенко, присутній на заході, також звернув увагу на  необхідність вирішення кадрових питань в області.

«Нарешті в Запорізькому краї з’явився голова облдержадміністрації. Наразі це лише початок заповнення кадрових прогалин в нашому краї, адже серед існуючих проблем, проблема відсутності цілого ряду очільників, займає в Запорізькій області важливе місце. Наразі головним завданням є кадрові призначення, які мають реалізовуватись виходячи з критеріїв, озвучених Президентом, тобто професіоналізму та патріотизму», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також парламентар відзначив важливість того, що посаду голови ЗОДА зайняла людина Президента, а не представник Донецького або Дніпропетровського фінансово-олігархічних кланів.

Народний депутат виявив сподівання, що призначення нового очільника Запорізької області покладе початок побудові президентської вертикалі влади в регіоні, представники якої будуть нести відповідальність за ситуацію в країні і області зокрема.