Реформи мають розроблятись і впроваджуватись за тісної співпраці влади та громадськості

Представники громадської ініціативи «Реанімаційний проект реформ» провели в Запоріжжі експертне обговорення «Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя у регіоні». На зустрічі були присутні як гості, так і місцеві активісти та політики.

Народний депутат України Ігор Артюшенко відкрив захід, виступивши з вітальним словом та наголосивши на важливості співпраці громадськості та влади у проведенні реформ в усіх сферах.

«Хочу наголосити на тому, що запорізька громадськість показала особливу активність під час Революції Гідності і відіграла неабияку роль у демократичних зрушеннях та формуванні громадського суспільства  у нашій державі. Нам випало проводити реформи в дуже складний час, час російської військової агресії, але я впевнений в тому, що наразі влада і громадськість мають разом працювати над втіленням необхідних реформ і продовжувати напрацьовувати механізми плідної взаємодії. Особисто я підтримав всі законопроекти, розроблені за участю ініціативи «Реанімаційний проект реформ» і вважаю подальшу співпрацю надзвичайно важливою», – зазначив Ігор Артюшенко.

В рамках експертного обговорення були презентовані досягнення та напрацювання громадської ініціативи.

Під час зустрічі було висвітлено механізм впровадження суспільного мовлення, що призведе до унезалежнення журналістики від приватних власників.

Також під час обговорення йшлось і про унормування волонтерської діяльності, яка наразі є надзвичайно необхідною складовою в підтримці української армії.

Окрім цього, експерти наголосили на необхідності змін у системі дорожнього господарства країни, зокрема – на необхідності децентралізації управління дорогами місцевого значення.