«Рейтинг Порошенка протягом кампанії виключно зростав» – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Прямий» народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував роботу парламенту та перебіг виборів.

Ігор Артюшенко зазначив, що нинішнє скликання депутатів Верховної Ради прийняло втричі більше законопроектів, ніж будь-яке попереднє, і перевірити це можна відкривши звіти парламенту. Він наголосив, що нинішній владі вдалося зробити те, що не робилося з 1991 року.

«Відносно виборів, справді, якщо в під’їзді темно, лампочка не горить завжди винен у всьому Президент і більше ніхто. Тому, що впізнаваність Президента – 99%. Щодо першого туру, якщо згадати всю риторику осені та зими, ми пам’ятаємо як, на жаль, на найрейтинговіших каналах звучала постійна, щоденна мантра про те, що владі ніхто не довіряє, у другий тур Порошенко може вийти тільки завдяки масовим фальсифікаціям, або він там буде зривати вибори, або через військовий стан переносити дату виборів, і так кожен день. Як ми побачили, цього не сталося: перший тур пройшов згідно Конституції, згідно свідчень всіх міжнародних спостерігачів, усіх міжнародних місій, вибори відбулися чесно, прозоро і до них немає жодних запитань», – сказав нардеп.

Screenshot_8

Парламентар навів приклади свідчень міжнародних спостерігачів та місій стосовно першого туру виборів в Україні:

«Якщо були порушення, вони не несли системного результату і вони ніяк не могли вплинути взагалі на результат виборів – це свідчення місії США, Франції, Німеччини. Усі ці фейки про масові фальсифікації, що влада не може пройти у другий тур, не застосовуючи їх, і якщо хтось з політиків почне знов про це говорити, на мою думку, він живе риторикою зими. Кандидат Зеленський знищив повністю усі рейтинги всієї політичної опозиції в нашій країні, чим більше він набирав, тим швидше зменшувалися електоральні показники всіх 38 кандидатів, окрім Порошенка, його рейтинг протягом кампанії виключно зростав про це свідчать соціологічні дослідження центрів КМІС, Драгоманова, Разумкова», – розповів народний обранець.