Рік тому в Запоріжжі прийняли перших пацієнтів в рамках проекту «Допомога йде»

В 2017 році в Україні стартував проект «Допомога йде», направлений на надання всебічної медичної допомоги населенню у зоні АТО з залученням лікарів медичних закладів з інших областей України. Зокрема, найменшим мешканцям зони конфлікту – дітям, які потребували лікування.

Проект розроблений відділом цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» та реалізується на воєнних засадах. Першими його запровадили в Дніпропетровській області, другими естафету перейняли в Запорізькому регіоні.

В Запорізькій області реалізація проекту стала можливою за сприяння народного депутата, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка.

– Проект «Допомога йде» я вважаю одним з найкорисніших та найрезультативніших за останній рік. Завдяки йому нам вдалося повернути здоров’я понад тисячі дітлахів з зони АТО.

Проект і сьогодні залишається актуальним, бо злочинні дії російського агресора продовжуються…

В Запоріжжі прийматимуть маленьких пацієнтів по мірі необхідності і надаватимуть всебічну допомогу кожному з них, – зауважив депутат.

Загалом у 2017 році понад 150 дітей та дорослих, які проживають на лінії розмежування та у так званій «сірій зоні» і не мають доступу до медичних послуг, отримали безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу у спеціалізованих закладах охорони здоров’я, яка включала в себе медичне обстеження, проведення складних хірургічних втручань, ендопротезування, променеву терапію, трансплантацію внутрішніх органів, та інше.