Ряд шкільних літніх таборів Ленінського і Заводського районів Запоріжжя отримали спортивне приладдя від народного обранця

По закінченню навчального року, на базі шкіл Ленінського і Заводського районів Запоріжжя розпочали свою роботу літні табори для запорізьких дітей.

Зважаючи на недостатнє фінансування навчальних закладів та брак спортивного знаряддя, народний депутат України Ігор Артюшенко взяв під особистий контроль вирішення кричущої проблеми.

Помічник народного обранця Олексій Мосейко вручив ряду дитячих таборів Ленінського і Заводського району міста необхідне спортивне знаряддя. Спортивний інвентар отримали шкільні заклади № 62, 74, 100 та інші.

«Підтримка і розвиток системи освіти та виховання молоді є одним з пріоритетних напрямків діяльності народного депутата Ігоря Артюшенка, тож ми вирішили напряму допомогти з придбанням необхідного для кожного окремого літнього табору. Завдяки подібним таборам на базі шкіл, діти мають змогу з користю та задоволенням провести літній час, тож підтримувати ці заклади – наш обов’язок», – зазначив представник парламентаря.
11355390_866832183366519_361074795_n