Самооборона Майдану Запоріжжя передала бійцям Нацгвардії необхідне оснащення та амуніцію

За сприяння народного депутата України Ігоря Артюшенка, представники Самооборони Майдану Запоріжжя передали бійцям Національної гвардії необхідну амуніцію та оснащення.

Серед переданих речей – маскувальна сітка, камуфляжі, кровоспинні джгути, предмети натільної білизни та інше. Загальна сума закупленого спорядження склала більше десяти тисяч гривень.

Вояки з глибокою подякою прийняли допомогу.

«Перемога у будь-якій війні напряму залежить від злагодженості передових сил які знаходяться на фронті та служб тилу. Так склалося, що дуже багато наших побратимів із Самооборони Майдану у перші дні протистояння з російсько-терористичними військами, поповнили собою передові добровольчі підрозділи і батальйони. Ті хто лишилися в тилу, ніколи не припиняли своєї роботи на місцях та протистоять посяганню проросійських диверсійних груп в наших містах, але ми не забуваємо і про своїх побратимів, які знаходяться на передовій. Сьогодні ми вирішили підтримати своїх друзів, бійців Національної гвардії України», – зазначив голова Самооборони Майдану Запоріжжя Дмитро Харьков.

 

Для всіх, хто також бажає долучитись до допомоги запорізьким військовослужбовцям – телефон гарячої лінії штабу Самооборони Майдану Запоріжжя: 0677505187.

DSC_0121