Самооборона Майдану Запоріжжя тренується в посиленому режимі та слідкує за правопорядком в регіоні

Окрім аналітичної, розвідувальної та оперативної діяльності, бійці Самооборони Майдану Запоріжжя продовжують посилено працювати за спеціальною програмою тренувань на випадок, якщо ситуація на сході України продовжить погіршуватись. Інструкторами є працівники спецпідрозділів МВС, що мають необхідний досвід та вже побували у зоні АТО. Інтенсивність тренувань та складність завдань постійно зростає.

«Якщо ми стали на шлях, яким йдемо, – ми маємо бути готові як до здобутків так і до втрат, бо наші цілі вищі і за здоров’я, і за життя, а серед нас немає місця слабодухим чи випадковим людям», – зазначив голова Самооборони Майдану Запоріжжя Дмитро Харьков.

Окрім постійних тренувань, бійці Самооборони Майдану Запоріжжя долучились до активної боротьби з нелегальним гральним бізнесом у місті.

За підтримки народного депутата України Ігоря Артюшенко, який є членом міжфракційного депутатського об’єднання «Самооборона Майдану», активісти регулярно проводять рейди, викриваючи заклади з нелегальними гральними апаратами або незаконним продажем алкоголю.

Також, готуючись до можливої зовнішньої агресії, представники організації не полишають стежити за правопорядком на вулицях, проводячи нічні патрулювання.

 

Бажаючим долучитись до підготовки Самооборони Майдану Запоріжжя: [email protected] або 0677505187.