«Щасливі, коли разом»: голова запорізької «Солідарності» організував свято для дітей

У Запоріжжі під гаслом «Щасливі, коли разом!» відбулась урочистість на честь Дня захисту дітей. Захід для дітлахів та батьків проходив на каскаді фонтанів «Райдуга».

Організатором заходу виступив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

Для запоріжців були організовані різноманітні розваги. Зокрема, усі бажаючі мали змогу пограти в теніс, пострибати на батуті, поласувати солодкою ватою, а також сфотографуватися на яскравій фотозоні. Розважали гостей заходу іграми та жартами мультиплікаційні герої  – свинка Пеппа, Міньон та героїня «Барбоскіних».

– Щиро вітаю запоріжців зі святом. Діти – це наше майбутнє, стрижень будь-якої успішної держави. Вони – це найважливіший у нашому житті проект, в який ми постійно інвестуємо і вкладаємо найкраще та найсильніше від себе. Від того, як протікатиме їхнє дитинство, залежить їхня віра та прагнення до нових висот. Ми, дорослі, докладемо максимум зусиль, аби наші діти росли у величній успішній країні, яка стане для них оселею миру, добра та великих перспектив, – зазначив Ігор Артюшенко.

[nggallery id=5]