Свавілля власників гуртожитку в Ленінському районі Запоріжжя розслідуватимуть правоохоронці

Народний обранець Ігор Артюшенко надіслав керівництву силових органів Ленінського району депутатське звернення, в якому йдеться про порушення прав мешканців гуртожитку по вулиці Руставі 12, зі сторони посадових осіб ТОВ «Грааль», до статутного капіталу якого входить дана будівля.

На сьогоднішній день ТОВ «Грааль» є фактично неплатоспроможним, маючи більше як мільйонну заборгованість перед виробниками та постачальниками комунальних послуг.

За інформацією парламентаря, через невизначеність правового статусу гуртожитку, 260 мешканців проживають у ньому без укладання будь-яких договорів. Оплату комунальних послуг здійснюють не на підставі рахунків виробників та постачальників комунальних послуг або лічильників, а шляхом розподілу спожитих послуг між усіма мешканцями.

Через заборгованість ТОВ «Грааль» рахунок, на який здійснюється оплата комунальних послуг, арештований. У зв’язку з цим, керівництво вимагає здійснювати оплату комунальних послуг готівкою без надання будь-яких фінансових документів, що є протизаконним.

Крім цього, керівництвом ТОВ «Грааль» було запроваджено додатковий «платіж» в розмірі 220 гривень, справжня природа якого невідома.

Народний обранець звернувся до силовиків з вимогою відкрити кримінальне провадження та розпочати досудове розслідування за фактами нецільового використання коштів, які мешканці сплачували за комунальні послуги, вимагання необґрунтованого щомісячного платежу у розмірі 220 гривень та вимагання керівництвом ТОВ «Грааль» необґрунтованого укладення договорів оренди з мешканцями гуртожитку.

В результаті звернення парламентаря, силовики відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування за фактом шахрайства.

«Роками ці люди, на проблеми яких закривала очі як місцева влада так і силовики, боролись за те, щоб просто не опинитись на вулиці. Я докладу усіх зусиль до відновлення справедливості і захисту прав мешканців цього гуртожитку. Не можна дозволити, щоб з-за незаконних дій власників будинку люди втратили житло», – зазначив Ігор Артюшенко.
Руставi_Граал_