Ситуацію навколо Інституту олійних культур буде взято під особистий контроль

До народного депутата України Ігоря Артюшенка звернулись запорізькі співробітники Інституту олійних культур НААН з проханням розібратись у ситуації, яка склалась в даній установі.

Як повідомляється в їхньому зверненні до парламентаря, Сергій Чехов, син колишнього директора установи Анатолія Чехова, був шахрайським способом призначений на посаду директора Інституту. Також співробітники наукового закладу стверджують, що 12 грудня під керівництвом Чехова та за участю невідомих осіб відбулась силова спроба захоплення установи.

Також повідомляється, що батько Сергія Чехова, Анатолій Чехов знаходився на посаді директора Інституту з 2000 по 2012 рік, а під час його роботи, Інститут втратив 30 тисяч гектарів землі і 24% акцій високорентабельного насіннєвого заводу «Гібрид С». Також за час управління Чехова з мережі інституту вийшли ряд господарств.

Працівники установи занепокоєні і стверджують, що сім’я Чехових намагається повернутись до керівництва інституту щоб заволодіти землями та науковими розробками наукової установи, які дозволять їм незаконно збагачуватись.

Звертаючись до Ігоря Артюшенка, а також до представників уряду та керівництва області, колектив закладу просить не допустити призначення членів сім’ї Чехових на будь-які посади в Інституті олійних культур НААН.

Також колектив закладу просить залишити на посаді директора закладу Ігоря Шевченка, який керував установою з серпня 2013 року.

«Недопустимим є факт, що в той час, коли на Сході України точиться війна і всі наші сили та ресурси направлені на підтримку українських державних інтересів,  різні ділки від влади намагаються вирішити свій інтерес кишені. Підключаючи до цього і озброєних осіб супроти науковців – працівників інституту. Я беру це питання під свій особистий контроль», – прокоментував звернення науковців Ігор Артюшенко.

20141223191913

20141223191929