«У нас можуть бути різні політичні погляди, різні переконання, але країна одна і прапор теж один – жовто-блакитний»

Народний депутат України Ігор Артюшенко взяв участь у нараді, що пройшла в стінах Запорізької облдержадміністрації та була присвячена підготовці до відзначення 25-річчя Дня Незалежності України і 20-річчя Дня Конституції України.

Також в зустрічі взяли участь представники обласної влади, громадських організацій, політичних партій та закладів культури, які утворили обласний комітет з відзначення 25-річчя Дня Незалежності України та інших визначних дат.

До комітету увійшли представники «Солідарності» – Блоку Петра Порошенка», запорізької «Просвіти», руху «Ми – запоріжці», Євромолоді, Цивільного корпусу «Азов», Народного руху України, ВО «Свободи» та інших патріотичних структур.

Народний депутат України Ігор Артюшенко у своєму виступі наголосив, що попри різні політичні погляди усіх присутніх об’єднує любов до України та бажання гідно відзначити найважливіше національне свято.

«У нас можуть бути різні політичні погляди, різні переконання, але країна одна і прапор теж один – жовто-блакитний прапор України. Тому відзначення має бути проведене на високому організаційному рівні. Влада, громадські та творчі організації, а також депутатський корпус мають сконсолідувати всі зусилля і в черговий раз показати як нашим друзям, так і ворогам, зокрема агресору по той бік фронту, що Запоріжжя – це Україна», – зазначив Ігор Артюшенко.

По результату засідання директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислав Мороко закликав всіх учасників підготувати і надати пропозиції щодо цілого ряду заходів, а також визначитись до наступного засідання з відповідальними за різні напрямки підготовки особами.

DSC_1234