«Українська справа» отримала перші результати моніторингу якості послуг в сфері пасажирських перевезень

В березні громадська організація «Українська справа» оголосила про моніторинг якості послуг в сфері пасажирських перевезень автомобільним транспортом в Запоріжжі. Був направлений офіційний запит до Запорізької міської ради та оголошено конкурс серед мешканців міста на фотозвіт порушень або безпосередньо водіїв-порушників правил перевезення .

Ініціатива викликала неабияке зацікавлення серед запоріжців, які протягом двох тижнів направляли інформацію щодо порушень на адресу «Української справи». Серед порушень зі сторони водіїв, найбільш розповсюдженими виявилися такі, як перевищення швидкості, паління за кермом у салоні та розмови по мобільному телефону.

На основі отриманої інформації підготовлено скаргу до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради для відповідної реакції та вжиття відповідних заходів до порушників.

Крім того «Українська справа» отримала відповідь на запит щодо розмірів та виплат компенсацій компаніям – перевізникам за перевезення пільгових категорій пасажирів на існуючих автомобільних маршрутах. За інформацією Запорізької міської ради в 2014 році 9 підприємств – перевізників отримали більше 5 мільйонів гривень з міського бюджету за перевезення громадян пільгової категорії.

«Чому компенсація стосується тільки «обраних» перевізників? Чому водії «обраних» перевізників все одно відмовляють пільговим категоріям громадян у безкоштовному перевезенні? Чи достатньо отриманої компенсації для покриття витрат перевізників на перевезення пільгових категорій громадян? Ці питання досі потребують відповіді. Тим часом ми продовжуємо залучати громадян міста до контролю за якісними послугами в сфері пасажирських перевезень», – зазначив голова організації «Українська справа» Олександр Пеньков.

 

Контакти для фотозвіту та скарг: [email protected]

тел.: 0684970405, https://www.facebook.com/UKRSPRAVA.ZP

скарга управлінняответ_маршрутки-компенсация