В Раді прийняли закон, який дає можливість співробітникам Запорізької АЕС отримати житло

Мова йде про законопроект  №3131 «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності» щодо впорядкування процедури відчуження суб’єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам», який депутати прийняли вчора. В Запорізькій області новий закон найбільш вплине на співробітників ЗАЕС.

Ініціативу підтримав народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Артюшенко.  На своїй сторінці в соцмережі парламентар повідомив, що “за” проголосували 243 обранці.


«Згідно зі статтею 91 Кодексу законів про працю України, підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

Одним із видів соціально-побутових пільг є забезпечення житлом працівників, які потребують поліпшення житлових умов та кваліфікованих працівників. Зокрема, забезпечення житлом може здійснюватися шляхом надання житлових приміщень, що знаходяться у державній власності (відомчий житловий фонд) або у власності господарського товариства, за договором найму, за договором оренди житла з викупом, за договором купівлі-продажу з розстрочкою платежу та за договором іпотеки», – йдеться у пояснювальній записці законопроекту.