В рамках проекту «Допомога йде» до Запоріжжя прибули перші пацієнти з Донбасу

В рамках проекту «Допомога йде» до обласної дитячої лікарні Запоріжжя прибули 25 маленьких пацієнтів з зони АТО. Мешканці Донбасу віком від 5 до 15 років скаржаться на грижі, проблеми з очима, серцем і легенями. Запорізькі лікарі обстежать, вилікують дітлахів, а потім відправлять на оздоровлення до профільних санаторіїв.

Проект «Допомога йде» розроблений відділом цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» та реалізується на воєнних засадах. Його головна мета – надання всебічної медичної допомоги населенню у зоні АТО з залученням лікарів медичних закладів з інших областей України. Першими проект реалізували в Дніпропетровській області, а віднедавна до нього долучився і Запорізький регіон.

Ініціаторами реалізації проекту в Запоріжжі виступили народний депутат України голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

– Це діти з важкою долею. З малих літ вони пізнали, що таке війна та небезпека. Як бачимо, ворогу все одно, кого обстрілювати – військовослужбовців, літніх людей, жінок чи дітей.

Ми не повинні залишатися осторонь. Сьогодні ми робимо все можливе, щоб вони були здоровими. А наші військовослужбовці, в свою чергу, все для того, щоб вони були щасливими і якнайскоріше повернулися до мирного життя, – сказав Ігор Артюшенко.

Діти, які потребують допомоги, доставлятимуться до Запоріжжя по мірі необхідності лікування. За їх безпечне вивезення з «сірої зони» відповідають військовослужбовці.

5

4

3