В Запоріжжі на підтримку української армії пройшов фестиваль «Патріотична весна»

За сприяння народного депутата України Ігоря Артюшенка, благодійний фонд «Лебедія» провів фестиваль «Патріотична весна», організований з метою надання допомоги українським військовим у зоні АТО.

Народний обранець урочисто відкрив захід, наголосивши на тому, що лише завдяки згуртованості, яка є визначальною рисою запорізької громади, вдасться досягти миру і перемоги українських ідеалів у державі.

«Наразі, коли відбувається неприхована військова агресія з боку Росії, коли наші побратими щоденно ризикують життям, боронячи мир в Україні, ми маємо як ніколи раніше показати свою єдність та міцність. Тому саме такі  заходи необхідні, бо вони покликані підняти наш  патріотичний бойовий дух та згуртувати нашу громаду.  Сьогоднішня акція допоможе зібрати допомогу для українських Героїв, які неодмінно принесуть мир на нашій землі та гідне життя кожного українця. Повернення тимчасово окупованих терористами територій – це також лише питання часу. Я впевнений, що над всіма нашими землями знов майорітиме український прапор», – зазначив Ігор Артюшенко.

Захід відбувся на території історико-культурного комплексу «700-річний Запорозький дуб» і зібрав сотні небайдужих запоріжців.

В рамках фестивалю пройшли виступи народних колективів, конкурс караоке та змагання з ліпки вареників, у якому взяли участь команди волонтерів, вояків та журналістів.

Також було організовано патріотичний ярмарок та флеш-моб «Намалюй прапор України».

DSC_0029