В Запоріжжі розпочався фінал обласних змагань військово-патріотичної гри «Сокіл»-«Джура»

На плацу військового містечка у Запоріжжі було урочисто відкрито фінальний етап обласних змагань дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-«Джура», на яку з’їхалися команди з усього регіону.

На урочистому заході виступили представники влади та громадсько-патріотичних організацій краю.

Помічник народного депутата України Ігоря Артюшенка Андрій Рибальченко привітав юних учасників гри «Сокіл»-«Джура» від імені народного обранця.

«Звертаючись до учасників змагань, хочеться побажати кожному здобути і примножити ті чесноти, які є надзвичайно важливими для кожного юного українця – шляхетність, лицарський дух, а головне – дух єдності, який наразі, у скрутний для України час, є дуже необхідним», – зазначив представник парламентаря.

Андрій Рибальченко нагадав, що минулого року, нині народний депутат України, а тоді лідер запорізького Майдану Ігор Артюшенко добився проведення всеукраїнського етапу гри «Сокіл»-«Джура» саме в Запоріжжі, на острові Хортиця, зробивши великий внесок у процес національно-патріотичного виховання в регіоні.

Сам парламентар, очоливши міжфракційне депутатське об’єднання «За національно-патріотичне виховання молоді», визначив напрямок розвитку позашкільного навчання та патріотичного виховання юного покоління  одним з найбільш пріоритетних у власній діяльності.
DSC05702DSC05627