В Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з боксу

З 7 по 11 жовтня в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років, присвячений Дню визволення Запоріжжя від нацистських загарбників, пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка. Захід відбувся за підтримки ректора ЗНУ, кандидата в мери Запоріжжя Миколи Фролова.

В чесній боротьбі, протягом 5 днів спортсмени виборювали довгоочікувані медалі. 11 жовтня відбувся фінал Чемпіонату, під час якого призерам були вручені нагороди. Переможців привітав народний депутат України, голова Запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

«Проведення чемпіонату України з боксу в Запоріжжі – це визначна подія для нашого міста. Я радий, що в Запоріжжі розвивається спорт і наше завдання – всебічно підтримувати та стимулювати цей процес. Адже необхідно забрати дітей з вулиці, показуючи їм альтернативу поганим звичкам, і залучаючи до спортивних секцій різних напрямків. А подібні до сьогоднішнього заходи, якраз привертають увагу молоді і мотивують займатись спортом та вести здоровий спосіб життя», – зазначив Ігор Артюшенко.