В Запоріжжі вулиця і парк мають носити ім’я загиблого героя АТО Івана Гутника-Залужного

Народний депутат України Ігор Артюшенко, підтримавши ініціативу мешканців Ленінського району, направив депутатське звернення до секретаря міськради Романа Тарана і голови Ленінської райадміністрації Андрія Кліцунова щодо перейменування вулиці і парку в Запоріжжі.

У зверненні йдеться про необхідність перейменування вулиці Товариської та прилеглого до неї парку у вулицю та парк імені героя АТО Івана Гутника-Залужного, загиблого у боротьбі за територіальну цілісність України.

Іван Гутник-Залужний поліг у бою 10 серпня 2014 року під час обстрілу терористами блокпоста біля Амвросіївки Донецької області. Отримавши вогнепальне поранення і маючи можливість відступити, запорізький герой відкрив вогонь по бойовиках, чим врятував життя підрозділу чисельністю близько п’ятдесяти осіб.

«Загиблий герой Іван Гутник-Залужний залишився для нас символом української, зокрема запорізької мужності та відданості Батьківщині і побратимам. Глибоко переконаний, що його ім’я має бути вкарбоване золотими літерами не лише у підручники з історії нашої держави, а й у топоніми нашого міста, адже саме в цьому місті народився, виріс і прожив своє життя справжній лицар», – зазначив Ігор Артюшенко.