В Запоріжжі за підтримки Ігоря Артюшенка пройшов фестиваль пісень, народжених в АТО

В Запоріжжі, в приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний театр ляльок» пройшов четвертий щорічний фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Організаторами заходу виступили народний депутат України Ігор Артюшенко, Запорізька територіальна партійна організація «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Запорізька спілка ветеранів АТО.

Варто зазначити, що захід вперше приїхав в Запоріжжя. Перед слухачами виступали учасники АТО з піснями, які присвячені наших захисникам, волонтерам, всім патріотам, які своєю саможертовністю захищали і продовжують захищати українську незалежність. Всього в залі виступили 11 учасників, які представляють різні куточки України, включаючи Київ, Рівне, Дніпро, Миколаївську та Харківську області.

Також низка пісень була присвячена загиблим Героям та волонтерам, які поклали свої життя на вівтар боротьби проти ворога. Зал Театру ляльок зібрав близько 300 глядачів.

Цінність таких фестивалів під час заходу підкреслив голова Запорізької територіальної організації «БПП «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко.

«Безумовно, приємно слухати пісні, які були народжені безпосередньо на передовій, в безпосередній близькості до позицій ворога. Вважаю, що така творчість вкрай важлива, бо саме на ній будуть виховуватись наші діти – підростаючі покоління захисників Української держави. Ми маємо пам’ятати, через що щоденно доводиться проходити нашим героям на фронті, а також формувати патріотичне мислення, патріотичні ідеї у наших дітей. Тому я впевнений, що подібні фестивалі – вкрай важливі для нас, і я готовий надалі підтримувати такі ініціативи», – зазначив народний депутат України Ігор Артюшенко.

Лауреати фестивалю отримали пам’ятні дипломи від Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Їх вручив особисто нардеп Ігор Артюшенко.

IMG_3702 IMG_3704 IMG_3721 IMG_3779 IMG_3784 IMG_3827 IMG_3878 IMG_3894
IMG_3677 IMG_3653