В Запорізькій області встановлять меморіальну дошку генералу Армії УНР Олександру Вишнівському

Помічник народного депутата України Ігоря Артюшенка, представник запорізької «Просвіти» Олексій Мосейко взяв участь у виїзному засіданні представників Запорізької ОДА, Новомиколаївської РДА, сельських рад та інтелігенції регіону, на якому розглядалось питання вшанування пам’яті уродженця Новомиколаївського краю, генерала Армії УНР Олександра Вишнівського.

Питання вшанування пам’яті Олександра Вишнівського було ініційоване зверненням народного депутата Ігоря Артюшенка і пов’язане зі 125 річницею від дня народження видатного військового і політичного діяча. Зокрема у зверненні парламентаря йдеться про великий внесок генерала Вишнівського в розбудову державності України.

На засіданні було прийняте рішення встановити меморіальну дошку славетному діячеві. Чиновники заявили, що меморіальний знак буде встановлено у жовтні цього року.

Також в рамках заходу Олексій Мосейко наголосив на важливості та необхідності процесу декомунізації, висвітлив деякі механізми провадження Закону, зокрема, про вшанування пам’яті борців за  незалежність України доби визвольних змагань 1917-1921 років, учасником яких і був генерал Вишнівський.

Окрім того представник парламентаря ознайомився із вже облаштованою у місцевому краєзнавчому музеї експозицією пам’яті визначного борця за українську державу.

IFPtqaLuHHY