«Велика шана всім тим, хто віддав найдорожче, захищаючи наші конституційні права на свободу, мир і демократію»

Сьогодні, 24 червня, на Алеї Захисників Вітчизни відбулось урочисте вшанування загиблих українських військовослужбовців, приурочене до Дня Конституції України.

В пам’ятному мітингу взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, народний депутат України Ігор Артюшенко, запорізький міський голова Володимир Буряк, а також представники міської і обласної влади, ветерани АТО, активісти та небайдужі мешканці міста.

«Нині ми відзначаємо двадцяту річницю прийняття Конституції України. Головного закону, який гарантує нам наші права, визначає обов’язки та прописує жити в незалежній, демократичній і вільній державі. На жаль історія нашої держави – це історія війн за власну Незалежність. Так склалось через наше геополітичне розташування, тож протягом існування наш народ постійно боровся з агресією сусідів.

І на жаль сьогодні ми маємо боротись на нашу Незалежність. І маємо розуміти, що свобода ніколи не отримується безкровно. Тому ми віддаємо велику шану всім тим, хто поклав на вівтар нашої з вами свободи, миру та демократії, найдорожче – своє життя. Слава нашому війську і слава Україні», – зазначив Ігор Артюшенко.

Всі присутні вшанували загиблих захисників хвилиною мовчання, а під кінець мітингу представники влади та небайдужі запоріжці поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим українським захисникам.