Відбулась робоча зустріч з новоприначеним єпископом Запорізьким і Мелітопольським УПЦ КП Фотієм

Народний депутат Ігор Артюшенко провів робочу нараду з єпископом Запорізьким і Мелітопольським Фотієм, який віднині керує Запорізькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У нараді також взяли участь директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Мороко та лідер громадського руху “Самооборона Майдану Запоріжжя” Дмитро Харьков.

Під час наради був детально обговорений стан справ в українській церкві, питання підтримки духовного та культурного розвитку в Запоріжжі та області, напрацьований спільний план дій на 2015 рік.
Всі присутні дійшли згоди з керуючим Запорізькою єпархією УПЦ КП в необхідності підтримки українських церков, як основи духовного розвитку народу. Присутній на зустрічі парламентар, в свою чергу, пообіцяв всіляко підтримувати розвиток церкви.

«В нелегкий для Української держави час, саме віра гріє наші серця. Духовна складова українського народу є надзвичайно великим надбанням, яке ми маємо примножити і передати наступним поколінням», – зазначив Ігор Артюшенко після зустрічі з Владикою Фотієм.

10923115_783267561721678_355954011_o