Відкрите звернення організаторів Запорізького Майдану до Майдану, Автомайдану та Люстраційного комітету від 13.07.2014

zvernennya-zaporizkogo-majdanu-do-majdanu-avtomajdanu-ta-lustracijnogo-komitetu

Відкрите звернення організаторів Запорізького Майдану
до Майдану, Автомайдану та Люстраційного комітету

За роки існування в Україні режиму В.Ф. Януковича в Запоріжжі була побудована потужна злочинна вертикаль на основі Партії Регіонів. Під керівництвом кримінального діяча Євгена Анісімова, при пособництві Олександра Пеклушенка, Олександра Сіна та інших чиновників та членів ПР (Е. Бондаренко, С. Бугріма, Д. Свіркіна, П. Соловйова та ін.) мало місце колосальне привласнення коштів приватного бізнесу, міського та обласного бюджетів, а також комунальних платежів від населення.

Саме про такі наслідки його діяльності громадськість Запоріжжя попереджала всі інстанції протягом всього мерського терміну Олександра Сіна. Так само, як і про діяльність злочинної групи Євгена Анісімова в зв’язці з місцевими чиновниками. Загалом близько 10 000 статей у ЗМІ (до 2014 р.), свідчення чиновників, заяви до прокуратури від журналістів та лідерів громадських організацій. Як результат — Запорізький Майдан і тисячі очей, котрі дивляться на цих сміливих людей, які не злякались, яких переслідували, які говорили Майдану страшну правду про масштаби корупції і розкрадання коштів громади. І всі ці страшні речі відбувались під керівництвом і контролем мера Запоріжжя О. Сіна, який й досі займає своє крісло не дивлячись на вимогу Майдану і неодноразові заяви у прокуратуру.
Незважаючи на те, що на Євгена Анісімова вiдкрита кримiнальна справа, його подільникі продовжують красти гроші по організованим ним схемам.
Сьогодні популярний лозунг – «Революція перемогла». А де перемога революції? Хоч хто-небудь покараний за корупцію і дерибан?

Обурені бездіяльністю запорізьких правоохоронних органів, вже двічі під стінами Генпрокуратури України активісти запорізького Майдану проводили акції протесту. Люди вимагали від Генерального прокурора звернути увагу на ситуацію в Запоріжжі і поновити розслідування кримінальних справ щодо запорізьких чиновників на чолі з мером міста О. Сіном та екс-головою ОДА О. Пеклушенком.

І до сьогоднішнього ми чуємо постійні обіцянки від правоохоронців, але жодного результату так і не видно.

Тому ми, організатори Запорізького Майдану, звертаємось до Вас, наших київських побратимів, з запрошенням – приїхати в Запоріжжя і допомогти нам довести справу до логічного завершення. Бо якщо Революція Гідності перемогла в Києві, частково дійшла до Запорізької області, то в Запоріжжі її перемога ще залишається примарною. І ми вважаємо, що тільки об’єднавши зусилля тих революційних сил, які діяли з першого дня Майдану в Києві та Запоріжжі, наражалися на небезпеку, ходили під слідством та судами і зазнавали переслідувань, але перемогли бандитський режим Януковича – зможуть поставити крапку і в історїї його запорізьких подільників. Ми знаємо, як діє Автомайдан, його результати і переконані в успіху нашої справи.

Організатори Запорізького Майдану:
Ігор Артюшенко,
Ірина Лєх,
Олена Єрьоменко,
Таїса Мельниченко