Вихованець спортивного клубу «Запорізька Січ» став призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

В Болгарії відбувся чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років. Серед учасників було двоє представників запорізької школи боротьби. Один з учасників – запорізький «Динамівець», вихованець спортивного клубу «Запорізька Січ», почесним головою якого є народний депутат України Ігор Артюшенко.

Січовик Андрій Гладких їхав до Європи з прагненням завоювати медаль, і його прагнення здійснились. Так, провівши декілька складних зустрічей, з яких у двох сутичках молодому запоріжцю протистояли чемпіони світу, запоріжець зміг вийти до півфіналу. Прикра суддівська помилка не дозволила нашому борцю перемогти господаря змагань, болгарського атлета.

У бронзовому фіналі Андрій показав блискучу боротьбу, здолавши суперника з рахунком 8:0 буквально за 1 хвилину, піднявшись на третю сходинку п’єдесталу. Ця медаль стала єдиною нагородою запорізьких борців.

Одразу після успішного «бронзового» виступу на європейській першості Андрій відправився на збір національної збірної, яка готується до ліцензійних турнірів за путівку на Олімпійські ігри-2016, які пройдуть влітку в Ріо-де-Жанейро. Тільки після зборів борець повернувся до рідного міста, де його чекали представники адміністрації клубу та тренери.

«Виходячи на килим чемпіонату Європи я вірив у свої сили, але мені важливо було відчувати підтримку Запоріжжя, підтримку нашого клубу. Я вдячний всім, хто підтримував мене, особливо вдячний Президенту клубу, який стежив за моїми виступами, вірив в мою перемогу. Шкода, що не вийшов у фінал, але я знаю, що буде ще шанс реабілітуватися, показати свій клас» – зазначив спортсмен по приїзді в Запоріжжя.

Попереду підготовка до наступних змагань та участь у Кубку світу у складі Національної збірної. Бажаємо успіхів нашому спортсмену у подальших виступах.

«Мені приємно, що в моєму клубі є спортсмени, які реально претендують на перші місця на такому високому міжнародному рівні. Вітаю Андрія з медаллю та впевнений, що це не останній його успіх. Від себе можу пообіцяти, що і надалі буду підтримувати наші запорізькі таланти у їх шляху до медалей як національного, так і континентального та світового рівнів» – відзначив президент клубу, народний депутат Ігор Артюшенко.

 

13020337_1106290492767340_46273559_n