Вихованці дитячого садку «Ромашка» отримали необхідне спортивне та канцелярське приладдя

На запрошення керівництва установи, народний депутат України Ігор Артюшенко відвідав дошкільний навчальний заклад № 189 «Ромашка» в Ленінському районі Запоріжжя.

Парламентар зустрівся з керівником та вихователями дитячого садку, обговоривши нагальні потреби дошкільнят та проблеми дитячого виховання.

Під час зустрічі також обговорювалось питання фінансування дошкільних закладів та наповнюваності дитячих садків, що змушує батьків вже при народженні дитини ставити її у чергу на зарахування.

«В попередні роки багато будівель дитячих садків було передано іншим установам, зокрема і комерційним. Наразі необхідно знайти вирішення цієї проблеми і забезпечити достатню кількість дошкільних навчальних закладів», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також народний обранець подарував дітям канцелярське приладдя, набори для малювання та поповнив спортивний зал закладу необхідними спортивним знаряддям. Ігор Артюшенко вручив вихованцям дитячого садку м’ячі, обручі та дитячі гантелі, наголосивши на важливості підтримки фізичного розвитку підростаючого покоління.
DSC_0433Дошкільний заклад.DSC_0428