Вимагаю від Арсена Авакова перевірити діяльність та компетентність свого заступника Сергія Чеботаря

Народний депутат України Ігор Артюшенко направив депутатське звернення Міністру МВС України Арсену Авакову з метою ініціювати перевірку діяльності заступника Міністра МВС  Сергія Чеботаря. Зокрема парламентар вимагає розслідувати факт ведення Чеботарем непрозорої кадрової політики в Запорізькій області та втручання в діяльність профспілкових органів МВС.

За повідомленням голови Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС Віктора Нестеренка, Сергій Чеботар не виконує своїх прямих обов’язків, ігноруючи матеріально-технічне забезпечення запорізького гарнізону. Натомість, посадовець влаштовує перевірки, втручаючись в діяльність профспілкових органів МВС, що суперечить нормам закону. В той же час Нестеренко звернув увагу на те, що питання матеріально-технічного забезпечення лягло на плечі представників силових структур області.

Окрім цього Ігор Артюшенко підкреслив, що викликає занепокоєння кадрова політика Чеботаря в Запорізькому регіоні. Зокрема кадрові призначення відбуваються без урахування думки обласного управління МВС. Яскравим прикладом служить переведення начальника управління ДАІ ГУ МВС Ігоря Пожидаєва на аналогічну посаду в Донецьку область. Народний обранець підкреслив, що переведення відбулось не лише без урахування думки керівництва обласного управління МВС, але й без урахування думки самого начальника Запорізького ДАЇ.

Ігор Артюшенко також звернув увагу Арсена Авакова на ініційоване Чеботарем позапланове комплексне інспектування підрозділів ГУ МВС в Запорізькій області, приводом до якого стала відмова начальника обласного МВС Віктора Ольховського виконувати незаконне усне розпорядження Чеботаря, а в подальшому подати рапорт на звільнення.

Також парламентар просить Міністра МВС звернути увагу на події, що відбулись 17 грудня 2014 року у Києві за участю ветеранів запорізьких правоохоронних органів.

За словами Віктора Нестеренка, делегація з 20 ветеранів і пенсіонерів запорізького гарнізону прибули до Києва, щоб донести до керівництва МВС незгоду з діями Чеботаря, але замість діалогу під стінами будівлі МВС, запорізькі силовики наштовхнулись на десяток юнаків та жінок не дуже охайної зовнішності, які намагались спровокувати бійку та завадити проведенню мітингу запоріжців.

«Це дуже нагадує дії минулого керівництва держави, коли проти людей з іншою думкою застосовують так званих «тітушок», тож я вимагаю розібратись у ситуації, а також перевірити та дати оцінку діяльності Сергія Чеботаря на посаді заступника Міністра МВС», – наголошує Артюшенко.