Вимога до керівництва силових відомств України щодо здійснення перевірки факту захоплення Інституту олійних культур в Запоріжжі

В зв’язку з подіями, які розгорнулись навколо Інституту олійних культур НААН України в Запоріжжі та проханням працівників установи звернути увагу на силове захоплення Інституту, народний обранець Ігор Артюшенко надіслав депутатське звернення до Генерального прокурора України Віталія Яреми та Міністра МВС України Арсена Авакова.

Зокрема у зверненні йдеться про вимогу перевірити законність дій родичів колишнього директора Інституту, які за інформацією, яка надійшла до депутата, здійснили рейдерське захоплення наукової установи за участю озброєних осіб.

Проаналізувавши наведені факти свавілля зі сторони сім’ї Чехових, парламентар звертає увагу на ознаки кримінальних правопорушень в їхніх діях.

«Від керівників силових відомств України я вимагаю здійснити перевірку цих фактів та відновити законність, а також вжити заходи задля покарання винних осіб», – заявив Ігор Артюшенко.

_20141226_14462501 _20141226_14470607