За ініціативою Ігоря Артюшенка маленьким запоріжцям організували яскраве свято

В Дніпровському та Заводському районах міста Запоріжжя пройшло декілька святкових заходів для дітей. Їх ініціатором став народний депутат України, Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Дитячі свята в Дніпровському районі проводились в парку Івана Гутника-Залужного та сквері, розташованому за адресою вул. Руставі, 1. Малечу Заводського району аніматори та організатори чекали в сквері ім. 30-річчя визволення від фашистських загарбників Заводського району, а також на дитячому майданчику, розташованому поруч з кінцевою зупинкою в районі станції «Запоріжжі Ліве».

В рамках святкової програми дітей розважали професійні аніматори, проводились численні конкурси, в яких розігрувались маленькі подарунки для всіх учасників. Батьки діточок подякували організаторам, зазначивши, що діти отримали багато позитивних та яскравих емоцій.

– Дитинство – це прекрасна безтурботна пора, яку людина буде пам’ятати все життя. І завдання дорослих – зробити ці роки для маленьких запоріжців максимально щасливими, насиченими емоціями та позитивом.

Тому ми разом з командою запорізької «Солідарності» регулярно проводимо подібні заходи. Приємно бачити дітей щасливими та розуміти, що в цьому є і твій внесок. Гарантую, що подібні святкові заходи будуть проводитись для нашої малечі і надалі, – сказав народний депутат України Ігор Артюшенко.