За ініціативи Ігоря Артюшенка в Дніпровському районі провели масштабну толоку

Активісти партії БПП “Солідарність” разом з небайдужими городянами навели лад в парку ім. Івана Гутника-Залужного в Бородинському мікрорайоні.

Парк складається з декількох зелених зон. В кожній з них установлені лавки  та дитячі майданчики, проте вони тривалий час знаходилися в неналежному, а в деяких випадках і в аварійному стані. Здебільшого небезпечними були саме дитячі гойдалки.

 

 

IMG_7237IMG_7244

 

Не кращим чином ситуація виглядала і з естетичної точки зору. Казкові фігури, які колись служили прикрасою парку, стараннями часу, а подекуди і стараннями «доброзичливців», тепер могли тільки відлякувати.

Зелена ж зона через недбайливе ставлення відпочивальників перетворилася на великий смітник. Місцеві мешканці зізнаються: парк занедбали, але, на їхню думку, зробили це сумісно з міською владою. Комунальні служби не вивозять сміття, не спилюють сухі гілки, а своїми силами запоріжцям робити це проблематично, – кажуть городяни.

IMG_7102

IMG_7107 IMG_7115

Проте змиритися з засміченим парком згодні не всі. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко ініціював проведення масштабної толоки. Народний обранець забезпечив наявність інвентаря та необхідної техніки, і запросив запоріжців разом зробити свій район кращим.

Роботи тривали з десятої ранку до п’ятої години вечора. За цей час вдалося очистити парк від сміття, покосити траву, відремонтувати зламані гойдалки, оновити фігури героїв, пофарбувати та відремонтувати лавки, заповнити пісочниці піском, зібрати та вивезти величезну кількість гілок.

IMG_7182 IMG_7186 IMG_7252

–  Парк стояв занедбаний роками, для того, щоб навести в ньому лад, нам вистачило одного дня. Мені дуже приємно, що мешканці району також проявили активність та підтримали нашу ініціативу.

Бо ми повинні розуміти, що добробут нашої оселі залежить, в першу чергу, від нас самих. 

Я сподіваюся, що ми показали гарний приклад, і на наступну толоку вже не тільки ми будемо запрошувати місцевих мешканців, а й вони нас, – сказав Ігор Артюшенко.

З думкою нардепа погодились і самі запоріжці. Учасники толоки зазначили, що в майбутньому вони планують не тільки підтримувати оновлений парк, але й долучати до цієї роботи якомога більше городян.

IMG_7171 IMG_7154

IMG_7259

 

IMG_7193 IMG_7183