За підтримки Ігоря Артюшенка у запорізького театру з’явився дитячий майданчик

Запорізький театр юного глядача – обласний комунальний заклад, який ставить різноманітні спектаклі для запорізької малечі. Нещодавно у театру відбулось маленьке свято – на подвір’ї установи з’явився сучасний та зручний дитячий ігровий майданчик.

Це стало можливим завдяки допомозі народного депутата України, Голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка. Парламентар відгукнувся на відповідне клопотання з боку керівництва Театру юного глядача.

На відкритті майданчику керівники комунальної установи подякували Ігорю Артюшенку за надану допомогу та запевнили, що відтепер маленькі відвідувачі вистав зможуть ще і активно відпочити на подвір’ї закладу. Це дозволить залучити до мистецтва ще більшу кількість запорізьких дітлахів.

Парламентар, у свою чергу, подякував закладу за значний внесок у формування цінностей та прищеплювання любові до мистецтва запорізьким діточкам.

«Я радий, що в Запоріжжі існують такі культурні установи, які можуть привчати наших дітей до мистецтва, культури, виховувати нашу молодь на засадах загальнолюдських та українських цінностей.

Тому я з великою радістю відгукнувся на прохання керівництва закладу про допомогу. Я впевнений, що дитячий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку для малечі з оточуючих будинків, а театр зможе стати ще більш популярним, залучаючи до творчості все більше маленьких глядачів», – сказав народний депутат України Ігор Артюшенко.