За підтримки Ігоря Артюшенка в Запоріжжі проходить всеукраїнський музичний конкурс

 

20-22 квітня в Запорізькому музичному училищі ім. П. Майбороди відбудеться ІІІ Відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі». За звання кращого боротимуться більше п’ятдесяти баяністів-акордеоністів зі всієї України.

Учасники змагатимуться в різних вікових категоріях. Переможців визначатимуть судді кваліфікованого журі під головуванням Посла Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Проведення конкурсу стало можливим за сприяння народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка, який є випускником музичного училища.

Підтримка молодих талантів – це не лише важлива, але і приємна справа. Організація подібних конкурсів – це прекрасний шанс для юних музикантів поборотись за нагороди, поспілкуватись із колегами та однодумцями, зрозуміти, в якому напрямку треба зростати, вдосконалювати свою майстерність. Особливо приємно сприяти в організації таких заходів, коли сам неодноразово виходив на сцену училища, в якому декілька років опановував музичну справу. Тому можу сказати, що достеменно знаю, наскільки цінний такий досвід, як участь у конкурсах, та наскільки яскраві емоції він дарує виконавцям.

Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди завжди славилось високим рівнем своїх вихованців, то ж я впевнений, що і цього разу вони складуть гідну конкуренцію гостям Запоріжжя. Я бажаю, щоб кожен учасник показав все, на що він здатен, а перемогу здобув найсильніший. Я впевнений, що без здорової конкуренції не може бути розвитку та самовдосконалення молодих талантів. То ж нехай буде запекла боротьба за перемогу, а учасники отримають максимально яскраві та позитивні враження від конкурсу, – зазначив парламентар.

Підтримку в проведенні конкурсу також надали депутати Запорізької міської ради фракції «Солідарність».

Не секрет, що запорізька земля є – багата на таланти. Не лише музиканти, але й талановиті спортсмени, митці, науковці змогли здобути славу як на рівні країни, так і за її межами. Мені приємно, що за нашої підтримки молоді музиканти можуть проявити себе, зробити перший крок до слави та майбутніх перемог.

 Я бажаю юним музикантам вдалих виступів, подарувати всім присутнім якісну музику, запальні виступи та залишити після себе багато позитивних вражень. Впевнений, що цей конкурс може дати путівку в життя багатьом молодим виконавцям, ставши платформою для саморозвитку юних талантів, – зауважив Олександр Константинов, депутат та голова фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді.

Навіть найталановитіші люди мають постійно працювати над собою, самовдосконалюватись. І подібні конкурси – це не лише прекрасна можливість перевірити свій рівень майстерності, але і вагома мотивація до його систематичного підвищення. Бажаю учасникам, щоб вони не боялись розкривати свої вміння, не боялись конкуренції, а сміливо та з впевненістю у своїх силах виходили на сцену та демонстрували свої таланти. Ну і традиційно бажаю, щоб переміг сильніший! Зі свого ж боку, я гарантую, що подібні ініціативи, спрямовані на розвиток талантів молоді, і надалі будуть підтримані з мого боку та з боку нашої команди, – зауважив  депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Микола Бєлий.

Конкурс баяністів триватиме два дні. Відвідати змагання можуть всі бажаючі. Вхід – безкоштовний.

Початок заходу: 20 квітня – 14.00
21 квітня – з 9.00
22 квітня (нагородження переможців та Гала-концерт) –  з 15.00