За підтримки народного депутата пройшов музичний конкурс «Баянне коло на Запоріжжі»

В неділю, 22 квітня пройшов гала-концерт музичного конкурсу «Баянне коло на Запоріжжі», який був організований Запорізьким обласним музичним училищем ім. П. Майбороди. Захід пройшов за сприяння народного депутата України Ігоря Артюшенка.

Також ідею організації конкурсу юних дарувань підтримали депутати Запорізької міської ради, члени фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Константинов і Микола Бєлий, та власник компанії ZOG Олег Серовський. Очолила конкурсне журі Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Перед гала-концертом організатори провели арт-перфоманс на острові Хортиця. Музиканти, що стали учасниками конкурсу, зіграли декілька композицій на території історико-культурного комплексу «Запорізька Січ».

IMG_5782

Після цього в музичному училищі відбулось нагородження лауреатів конкурсу, а також урочистий гала-концерт. Переможці та призери отримали дипломи, а наймолодшому конкурсанту народний депутат вручив спеціальньний подарунок

«Приємно стояти на сцені, де виступають такі талановиті, обдаровані діти. Як випускник цього училища, я розумію, наскільки важко перебороти свій страх перед виступом. Але, водночас, які яскраві емоції дарують подібні конкурси.

Я бажаю кожному з учасників не зупинятись на досягнутому та продовжувати зростати, вдосконалювати свій талант. Бо лише постійний розвиток та жага до перемог є запорукою успіху в кожній справі. Зі свого боку я гарантую і надалі підтримку у проведенні заходів, які спрямовані на розвиток наших майбутніх поколінь», – сказав Ігор Артюшенко.

IMG_5876 IMG_5926 IMG_5984