За підтримки народного депутата України в Запоріжжі встановили меморіальну дошку Герою України

В центрі Запоріжжя було встановлено меморіальну дошку Герою України, одному з ініціаторів створення Народного Руху України В’ячеславу Чорноволу. Пам’ятний знак розміщений на стіні ділового центру, в приміщенні якого сьогодні знаходиться кінотеатр «Байда».

Місце було обрано невипадково – саме в цьому приміщенні відбулась остання зустріч політика з запоріжцями під час його візиту в наш регіон. Ініціаторами встановлення меморіальної дошки виступили ветерани Народного Руху і запорізька «Просвіта», яку очолює народний депутат України Ігор Артюшенко.

Під час відкриття дошки, представники церков освятили пам’ятний знак, а небайдужі запоріжці поклали квіти.

Народний депутат України Ігор Артюшенко підкреслив, наскільки вагомим був внесок Чорновола у розбудову української державності та у відновлення нашої незалежності.

«Складно переоцінити роль В’ячеслава Чорновола у побудові нашої держави. Хочеться згадати його слова – «Україна починається з тебе». І це правда, бо саме від кожного з нас залежить те, якою буде наша країна завтра. Я оптимістично дивлюсь в майбутнє, тож я впевнений, що Україна буде розвинутою, сучасною та самостійною.

Цей шлях не буде простим, але я вірю, що ми його пройдемо успішно. І на цьому шляху ми мусимо пам’ятати наших героїв, серед яких був і В’ячеслав Чорновіл. Ми маємо пам’ятати його ідеї, його внесок у здобуття нашої Незалежності. І наш обов’язок – продовжити його справу. Сьогоднішні реформи – це черговий крок до нашої самостійності.

Закликаю до єдності, яка є необхідною для нашої перемоги. Пам’ятаємо наших героїв та спільно будуємо нашу сильну та європейську державу. І не забуваємо – Україна починається з кожного з нас!», – сказав керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко.

IMG_3545 IMG_3580IMG_3566