За підтримки парламентаря в Дніпрорудному відбувся традиційний чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА

У місті Дніпрорудне пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств серед юнаків 17-19 років, а також дорослих спортсменів. Змагання пройшли за підтримки народного депутата України Ігоря Артюшенка.
Організатором даного заходу стала Запорізька обласна організація ФСТ «Динамо» України та Федерація змішаних єдиноборств ММА в Запорізькій області.
Учасники змагань – близько 200 спортсменів з трьох областей країни, які розіграли 14 комплектів нагород у двох вікових групах. У чемпіонаті взяли участь і вихованці Спортивного клубу «Запорізька Січ», почесним головою якого є Ігор Артюшенко.
На татамі спортсмени показали яскраву техніку, яка подарувала глядачам море емоцій. Варто відзначити, що подібні змагання – це хороший шанс не тільки перевірити свої сили, але і показати свій рівень спортивної підготовки, а також отримати право представити свою область на чемпіонаті України.
«Підтримка спортивних заходів є надзвичайно важливим напрямком роботи. Адже спорт не лише дозволяє забрати дітей з вулиці і позбавити негативних звичок, але й виховує справжню гордість країни, тих, хто формує позитивний імідж нашої держави, успішно виступаючи на змаганнях за кордоном», – зазначив Ігор Артюшенко.
Варто відзначити, що одними з найяскравіших спортсменів змагань були представники «Динамо», які також представляли команду СК «Запорізька Січ». В підсумку їх вдалі виступи та майстерність дозволила показати перший результат в командному заліку.
Загалом в командному заліку місця розподілились наступним чином:
1 місце – Запорізька Січ (Дніпрорудне);
2 місце – Витязь (Енергодар);
3 місце – Арена (Запоріжжя).
«Я дуже радий успіхам та здобуткам спортсменів клубу, який маю честь очолювати. Працюватиму в даному напрямку й надалі, підтримуючи та розвиваючи спортивний клуб, який дарує нашому регіону та Україні справжні таланти», – зазначив Ігор Артюшенко.
Парламентар особисто вручив переможцям змагань нагороди, а у відповідь отримав подяку за внесок у розвиток спорту.

2