За підтримки парламентаря запорізькі козаки вирушили до Маріуполя з гуманітарним вантажем для військових

За підтримки народного депутата України Ігоря Артюшенка, представники Міжнародного Союзу Козаків «Запорозька Січ» відправились у Маріуполь з гуманітарною допомогою для запорізьких військовослужбовців, які тримають оборону проти проросійських терористів на Сході України.

В рамках подорожі представники козацтва планують зустрітись із бійцями запорізького 37-го окремого мотопіхотного батальйону та представниками місцевої влади Маріуполя.

Ігор Артюшенко прибув на урочисте шикування, щоб висловити напутні слова та особисто провести козаків, які прямують до зони АТО.

«Козаки здавна були захисниками української землі. І тепер, коли на нашу землю знов прийшов ворог, саме ви маєте бути авангардом на шляху до нашої перемоги. Я вдячний всім, хто береже славні українські традиції та не покладаючи рук допомагає нашим Збройним Силам. Завдяки спільній роботі – ми переможемо!», – зазначив у своєму виступі Ігор Артюшенко.

Також присутні провели молебень за участі священників Української Православної Церкви Київського Патріархату і вшанували загиблих Героїв Революції Гідності на Майдані Героїв.

DSC_0132